Ana sayfa » Yerel » ALİAĞA EMEKLİ-SEN’DEN CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA DESTEK TALEBİ ZİYARETİ..

ALİAĞA EMEKLİ-SEN’DEN CHP İLÇE BAŞKANLIĞINA DESTEK TALEBİ ZİYARETİ..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Disk Emekli-Sen Aliağa Şubesi Yönetimi sendikaya açılan kapatma davasına yönelik olarak CHP Aliağa İlçe Başkanlığından destek talebinde bulundu.

Buna ilişkin yapılan ziyarete yönelik şube yönetimi sosyal medyadan şu paylaşımı yaptı;

“DİSK EMEKLİ-SEN ALİAĞA ŞUBESİ OLARAK EMEKLİLER SENDİKASI EMEKLİ-SEN’E AÇILAN KAPATMA DAVASI İÇİN DESTEK İSTEMEK İÇİN CUMHURİYET HALK PARTİSİ ALİAĞA İLÇE BAŞKANLIĞINA ZİYARETTE BULUNDUK.

KENDİLERİNE EMEKLİLERİN SORUNLARI VE DİSK EMEKLİ-SEN’İN FAALİYETLERİ VE NEDEN KAPATILMAMASI GEREKTİĞİNİ,SENDİKALAŞMANIN ANAYASAL BİR HAK OLDUĞUNU VE KENDİLERİNDEN BU KONUDA DESTEK İSTEDİĞİMİZİ ANLATTIK.

CUMHURİYET HALK PARTİSİ ALİAĞA İLÇE BAŞKANI SAYIN ÖZLEM ŞAN OĞUZHAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ DİSK EMEKLİ-SEN’İN ANAYASAL BİR SENDİKA OLDUĞUNU VE EMEKLİLERİN SORUNLARINI VE ÇÖZÜMLERİ HAKKINDA AKTİF ETKİNLİKLERDE BULUNDUKLARINI VE KAPATILMASININ ANAYASAL BİR HAK GASPI OLACAĞINI VE KENDİLERİNİN BU KONUDA HER PLATFORMDA DESTEK VERECEKLERİNİ SÖYLEDİLER.

CUMHURİYET HALK PARTİSİ ALİAĞA İLÇE BAŞKANI SAYIN ÖZLEM ŞAN OĞUZHAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE MİSAFİRPERVERLİKLERİ VE VERDİKLERİ DESTEKTEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ..”

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2024 | Kuzeyegehaber.com