Ana sayfa » Güncel » ÖZEL, SALDIRI ANINI ANLATTI..

ÖZEL, SALDIRI ANINI ANLATTI..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-TBMM ‘de AKP ve MHP’nin, muhalefete karşı tavırları fiziki saldırı boyutuna ulaştı. İktidar blokunun hedefindeki son isim CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel oldu.

TBMM TV’deki yayından takip edildiği kadarıyla, mecliste mahalle bekçileri kanunu görüşülürken, CHP’li vekiller Enis Berberoğlu’nun vekilliğinin düşürülmesini protesto amacıyla yavaş oy kullanma eylemi yaptılar.

İleri Haber’de yer alan habere göre; MHP’lilerin Devlet Bahçeli’nin “uzun süre bekletildiği” gerekçesiyle CHP’ye karşı yoğun tepki gösterdiği görüldü.

Daha sonra AKP’den muhalefetin söz hakkını engelleyen bir girişim geldi. AKP’nin bu tavrını eleştiren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in konuşması ise MHP’liler tarafından engellenmeye çalışıldı.

Özgür Özel’e saldıran MHP Mersin Milletvekili – Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Olcay Kılavuz tarafından yumruklu saldırı yapıldı.

Özel, Halk TV’de Gürkan Hacır’ın sunduğu Şimdiki Zaman Siyaset programında uğradığı yumruklu saldırı anını şöyle anlattı:

“Önergelerdeki konuşma hakkımızı elimizden almaya çalıştılar. İçeriye doğru giderken MHP’li Olcay Kılavuz bana yumruk atamaya çalıştı.

Hafif bir darbe aldım. Olcay Bey’in ciddi bir yaralanması var. Arkadaşlarımızın müdahalesiyle, alçakça yapılan saldırı püskürtüldü..”

Kaynak-Gerçek Gündem

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com