Ana sayfa » Güncel » KORONAVİRÜS SALGININDA TÜM OKLAR, BİLL GATES’İ GÖSTERİYOR!

KORONAVİRÜS SALGININDA TÜM OKLAR, BİLL GATES’İ GÖSTERİYOR!

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Uzun zamandır pandemi uyarısı ve aşı yatırımlarında bulunmasına koşut komplo teorisyenleri tarafından Çin’le işbirliği içinde pandemiyi çıkarmak ve aşıdan servetine servet katmak hesabı yapmakla suçlanan ABD’li teknoloji devi, bu kez Roma milletvekili Sara Cunial tarafından ‘aşı suçlusu’ ve ‘küreselci maşa’ olarak nitelendi.

Korona virüs salgınıyla ilgili her yol Bill Gates’i gösterirken, İtalya Milletvekili Sara Cunial’ın yaptığı açıklamalar şoke etti. İtalyan vekil, yeni dünya düzeni için Gates’i suçlarken, “Bill Gates, 2018’de bir pandemi olacağını öngörmüş, ve sonra 2019 Ekim’de Davos’dan arkadaşlarıyla birlikte, “Event 201” adlı bir simülasyon düzenlemiştir.

On yıllar boyunca Gates, dünya nüfusunun azaltılması, ve global politika üzerinde diktatörce bir kontrol oluşturma planı için çalışmıştır” dedi.Parlamentoda açıklamalarda bulunan İtalyan Milletvekili Sara Cunial’ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:Hobbes şöyle demişti;

Mutlak güç, yukarıdan gelen bir dayatma ile değil, bireylerin kendilerini güvende hissetmek adına özgürlüklerinden vazgeçip, onu kendi istekleriyle bir 3. Kişiye vermesiyle olur. Bu bilgiye dayanarak, insanların zihni, yozlaşmış ana akım medya ile uyuşturdunuz.

Amuchina ile NLP ile “rejim”, “izin vermek”, “yetkilendirmek” gibi ifadeleri sürekli tekrarlayarak, bu öyle bir noktaya kadar geldi ki… Duygusal bağlarımızı ve hislerimizi yönetmenize ve davranışlarımızı onaydan geçirmenize izin vermiş olduk.

Aslında bu 2. Faz, 1. Fazdaki zulmün devamından başka bir bir şey değil. Sadece ismini değiştirdiniz, aynı Avrupa İstikrar Mekanizması’nda (ESM) yaptığınız gibi. İnsanlar sadece virüsten ölmez, şimdi insanlar acı çekiyor, ve ölüyor.

Yüksek teknoloji çok uluslu şirketler, Roman Engineering gibi Mantuan’ın arkadaşı, Pisano’nun Bendig Spoons’u bizim kişisel sağlık verilerimizi kontrol etmek ve yönetmek için ID2020 Avrupa Ajandası kapsamında anlaşmalar yapıyor. Bu anlaşmanın amacı, dijital kimlik oluşturmak için kitlesel aşılamanın kullanılmasıdır.

Bu, Renzi tarafından başlatılan verilerin IBM’e gönderilmesi sürecinin devamıdır. Renzi, 2016’da Gates’in Global Fonu’na yüzde 30 ekstra pay vermiştir.

“KORONA VİRÜS AŞISI İÇİN AB 7,4 MİLYAR EURO VERECEK”

Uluslararası Korona Virüs ile Mücadele Birliği’ne İtalya’nın katkısı 140 milyon euro olacak. Bunun 120 milyon eurosu GAVI Birliği’ne verilecek. Gates Vakfı tarafından kurulan kar amacı gütmeyen bir birlik. Bunlar Avrupa Birliği’nin korona virüs aşısı bulunması için vereceği 7,4 milyar Euro’nun sadece bir kısmı.

Aşının hangi amaçla kullanılacağından az önce bahsettim. Tabi ki seroterapi için para yok. Çünkü bu tedavinin yan etkisi çok az ve maliyetli olması. Tabi ki hastalığı önleme için de para yok. Gerçek bir önleme yani; hayat tarzımızda, yeme stilimizde ve çevreyle olan ilişkimizde bir değişim yaparak.

“AMAÇ İNSANLARI DENEY FARESİ VE KÖLEYE DÖNÜŞTÜRMEK”

Bütün bu yapılanların amacı mutlak kontrol sağlamaktır. Tüm insanların tamamen kontrol altına alınması ve deney faresi ve köleye dönüştürülmesidir.

Egemenliğin ve özgür iradenin ihlal edilmesidir. Bunu, sizin politik uzlaşma diye adlandırdığınız, oyun ve hilelerinize borçluyuz..“

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com