Ana sayfa » Güncel » GÜMRÜKÇÜ’DEN, ÇİĞLİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASINA ZİYARET..

GÜMRÜKÇÜ’DEN, ÇİĞLİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASINA ZİYARET..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla gerekli tüm tedbirlerin özenle hayata geçirildiği Çiğli’de, normalleşme sürecine yönelik de önemli adımlar atılmaya devam ediyor.

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, 11 Mayıs’ta açılacağı açıklanan berber, kuaför ve güzellik merkezlerinde yaşanması muhtemel yoğunluk için ilk tedbiri aldı. Belediye şantiyesinde üretilen yüz siperlikleri, ilçe sınırları içerisinde yer alan berber, kuaför ve güzellik salonlarına dağıtılmak üzere hazırlandı.

Başkan Gümrükçü, Çiğli Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimini ziyaret ederek oda çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı, belediyenin koronavirüs ile ilgili hizmetleriyle ilgili de bilgilendirmede bulundu.

Berber, Kuaför ve Güzellik Salonlarına Yüz Siperliği..

Başkan Gümrükçü, gerçekleştirilen ziyarette Covid-19 salgınına karşı belediyenin devam eden hizmet ve uygulamalarıyla ilgili çalışmaları anlattı. Esnafların ihtiyaçlarıyla ilgili notlar alan Başkan Gümrükçü, 11 Mayıs’ta açılacak berber, kuaför ve güzellik salonları ile ilgili hazırlıkları hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Başkan Gümrükçü, “Covid-19 virüsüyle mücadele kapsamında uzun süredir kapalı olan berber, kuaför ve güzellik salonları 11 Mayıs’ta işbaşı yapacak. Biz belediye olarak hem vatandaşımızı hem berber ve kuaförlerimizi korumak için gerekli çalışmalar yaptık. Vatandaşla yakın temas kuracak esnafımıza kendi kaynaklarımızla ürettiğimiz yüz siperliklerini dağıtacağız.

Bunları, ilçemizde faaliyet gösteren tüm kuaför, berber ve güzellik merkezlerine dağıtacağız. Ayrıca uzun süredir kapalı olan bu işyerlerinde açılmadan önce dezenfekte çalışmaları yapacağız. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de tüm imkanlarımızla esnaflarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com