Ana sayfa » Güncel » SOYER; “YAŞASIN İZMİR’İN GURURLU, GÜZEL YÜREKLİ EMEKÇİLERİ..”

SOYER; “YAŞASIN İZMİR’İN GURURLU, GÜZEL YÜREKLİ EMEKÇİLERİ..”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmaları İzmirliler ile paylaşmaya devam ediyor.

Başkan Soyer, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı için anlamlı mesajlar verdi.Başkan Soyer, bu sabah da ‘Başkanın Günlüğü’nü sosyal medya hesaplarından yayınladı.Başkan Soyer’in açıklamaları şu şekilde:Günaydın Sevgili İzmirlilerSevgili emekçi kardeşlerim, bugün 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı.İnsanlığın en güzel günlerinden biri.

Emeğin ve dayanışmanın bayramı.Bütün dünyada her 1 Mayıs görkemli bir şekilde kutlanırken bugün ne yazık ki meydanlarda değiliz.Buna rağmen;Herkesin korkuyla evine kapandığı bugünlerde sağlık emekçileri kahramanlık destanları yazıyor.

Sofralarımızı donatan tarım emekçilerinin nasırlı elleri, her sabah yeniden kuruyor dünyayı.Ulaşım, su, temizlik, park, yol, çevre hizmetleriyle benim cefakar çalışma arkadaşlarım bu canım kente alın terleriyle hayat katıyor.

Koronaya rağmen yine de hayatı kuran sizlersiniz. O nedenle elbette 1 Mayıs’ı meydanlarda coşkuyla kutlayacağımız bayramlar da gelecek.Sizler bugün bile İzmir’de bir dayanışma destanı yazıyorsunuz.Gönüllü ekibimizin emekleri, sizlerin katkılarıyla dün ihtiyaç duyan ailelerle dayanışmada rekor kırdık.

Bir günde metropol ilçelerde 5 bin 707, dış ilçelerde 4 bin 750 olmak üzere tam 10 bin 457 gıda paketini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık. Sevgili İzmirliler 3 gün sokağa çıkma yasağı konusunda bir karar var. Ancak emekçi kardeşlerimizle birlikte bu süreçte de yardımları ulaştırmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz.

Bütün emekçilerimizle gurur duyuyor bayramınızı bütün kalbimle kutluyorum.Yaşasın İzmir’in gururlu güzel yürekli emekçileri..”

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com