Ana sayfa » Yerel » ALİAĞA’DA APARTMANLARIN DEZENFEKTE İŞLEMLERİ SÜRÜYOR..

ALİAĞA’DA APARTMANLARIN DEZENFEKTE İŞLEMLERİ SÜRÜYOR..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

Aliağa’daki tüm apartmanların ortak kullanım alanlarını, insan sağlığına zarar vermeyen, sağlık bakanlığı onaylı biodezenfekte ile hijyenik hale getirmek için çalışma başlatan Aliağa Belediyesi, oluşturduğu ekiplerle birçok mahallede dezenfekte işlemi yapıyor.

Yeni Şakran Mahallesi’nden başlayan dezenfekte çalışmalarında Helvacı, Atatürk Mahallesi ve Yalı Mahallesi’nin tamamında apartmanların ortak kullanım alanları hijyenik hale getirildi. Dezenfekte işlemleri Yeni Mahalle ve dış mahallelerde ivedilikle sürdürülüyor.

Dezenfekte çalışmalarını sürdüren ekipler; halkın güvenliği, özel hayatın gizliliği ve mahremiyeti ile dışarıdan gelebilecek virüs tehdidine karşı hane içlerinde dezenfekte uygulaması yapmıyor.

Aliağa Belediyesi, halkı bu konuda tedbirli olmaya davet ederken, kendisini hijyen ekibi olarak tanıtan ve belediyeden geldiklerini söyleyerek daire içerisine girmek isteyen kişi ya da kişilere itibar edilmemesi gerektiğini bildirdi. Ayrıca, böyle bir durumla karşılaşan vatandaşların 155 Polis, 156 Jandarma ve 153 ALO Hilal Masa hatlarını arayarak şikayette bulunabileceği belirtildi..

blank
blank

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com