Ana sayfa » Yerel » ALİAĞA’LI ÖĞRENCİLERİN ÖDÜLLERİ ADRESLERİNE TESLİM EDİLECEK..

ALİAĞA’LI ÖĞRENCİLERİN ÖDÜLLERİ ADRESLERİNE TESLİM EDİLECEK..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

Aliağa Belediyesi’nin, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100. Yılına özel olarak düzenlediği ve başvuruların sadece e-posta üzerinden yapıldığı, muhteşem ödüllerle dolu, resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında başvurular sona erdi.

Aliağa Belediyesi ile Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan ve eğitimlerine evlerinden devam etmek zorunda kalan öğrenciler için birlikte düzenlediği ödüllü yarışmalar çocuklardan yoğun ilgi gördü. 23 Nisan’ın coşkusunu düzenlenen yarışmalarla günler öncesinden yaşamaya başlayan çocuklar, tüm hünerlerini bu yarışmada sergileme imkanı buldu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100.Yılı, Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyet konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmasına; ilkokul 1,2,3 ve 4.sınıf öğrencileri resim, ortaokul 5 ve 6.sınıf öğrencileri şiir, 7 ve 8.sınıf öğrencileri ise kompozisyon dallarında katılım gösterdi.

Kendi kategorilerinde birinci olan öğrenciler dizüstü bilgisayar, ikinciler tablet, üçüncüler ise akıllı saat ile ödüllendirilecek. Alanında uzman jüri ekibinin değerlendirmesi sonucunda yarışmada dereceye giren öğrencilerin isimleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gününde Aliağa Belediyesi’nin sosyal medya hesapları üzerinden kamuoyuna duyurulacak. Ödüller ise öğrencilerin adreslerine teslim edilecek..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com