Ana sayfa » Güncel » GÜMRÜKÇÜ; “ÇEVREMİZİ KARARLILIKLA KORUYACAĞIZ..”

GÜMRÜKÇÜ; “ÇEVREMİZİ KARARLILIKLA KORUYACAĞIZ..”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Bahar aylarının gelmesiyle birlikte Çiğli Belediyesi tarafından yürütülen çevre temizliği çalışmaları hız kazandı.

Temizlik işleri ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Cumhuriyet, Uğur Mumcu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve İnönü Mahallelerinde ot biçme ve kosa temizliği yapıldı. İlçe sakinleri bahar aylarında böyle detaylı bir temizlik çalışması yapılmasından dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

GÜMRÜKÇÜ: ‘ÇEVREYE DUYARLIYIZ’

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, çevre temizliğinin de en az virüs ile mücadele kadar önemli olduğunu vurguladı. Mahallelerde gönüllülerle başlatılan temizlik çalışmalarının da aralıksız devam ettiğini hatırlatan Başkan Gümrükçü sözlerini şöyle sürdürdü:

Ülkemiz ve dünya sıkıntılı günlerden geçiyor. Çiğli Belediyesi olarak biz, halkımızın bu süreci en sağlıklı şekilde geçirmesi adına tedbirler almaya devam ediyoruz. Tüm bunları yaparken çevremizi korumak için de çalışıyoruz. İlçemiz genelinde ot biçme ve kosa temizliği çalışmaları başlattık.

İlk etapta Cumhuriyet, Uğur Mumcu, İnönü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk Mahallelerinde yeşil alanları temizledik. Çalışmalarımız, önümüzdeki günlerde diğer mahallelerimizde de devam edecek. Halkımıza sağlıklı bir gelecek sağlamak için çevremizi kararlılıkla koruyacağız..”

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com