Ana sayfa » Güncel » BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ’DEN KARGO VE ECZANE EMEKÇİLERİNE YÜZ SİPERLİĞİ..

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ’DEN KARGO VE ECZANE EMEKÇİLERİNE YÜZ SİPERLİĞİ..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Çiğli’de faaliyet gösteren eczane ve kargo firmalarını tek tek gezen Başkan Utku Gümrükçü, eczane ve kargo çalışanlarıyla hem sohbet etti, hem de belediyede üretilen siperlikleri teslim etti.

Koronavirüs salgınında ihtiyaçları belirleyip gidermeye çalışan Başkan Utku Gümrükçü, daha önce Çiğli’deki hastanelerde görev yapan sağlık emekçilerine dağıtılan yüz siperliklerini bu kez de enfekte riski yüksek olan kargo çalışanlarına dağıttı.

İlçe sınırları içerisinde bulunan kargo şirketlerini tek tek ziyaret eden Başkan Gümrükçü, şantiye tesisinde üretilen yüz siperliklerini kargo çalışanlarına teslim etti.

Kargo çalışanları tarafından memnuniyetle karşılanan Başkan Gümrükçü, ziyaretler sırasında ayaküstü sohbet ettiği kargo çalışanlarına, ihtiyaç duydukları her konuda destek olmaya devam edeceklerini belirterek, “Her zaman sizin yanınızdayız” dedi.

“Görevi başındaki tüm emekçilerin yanındayız”

Kargo çalışanlarının da bu süreçte insanüstü bir çabayla görevlerini sürdürdüklerini ifade eden Başkan Gümrükçü, “Covid-19 salgınıyla mücadele ettiğimiz bu süreçte tıpkı sağlık emekçileri, emniyet güçleri ve kamu personelleri gibi kargo çalışanları da görevlerini büyük bir özveriyle yerine getirmeye devam ediyor.

Halkımızın mağdur olmaması için fedakarca mesai yapıyorlar. Çiğli Belediyesi olarak biz de, alanlarda çalışan ve sürekli temas halinde olan kargo çalışanlarımızı virüsten korumak amacıyla önemli bir adım attık. Öz kaynaklarımızla ürettiğimiz yüz siperliklerini, ilçemizde faaliyet gösteren kargo şirketlerine teslim ettik.

Bu sıkıntılı günleri evlerinde kalarak virüsün yayılmasını engelleyen halkımız ve halkımızın mağdur olmaması için çalışan emekçilerimizle birlikte atlatacağız” dedi.

Başkan Gümrükçü Eczaneleri dolaştı..

Başkan Gümrükçü gezdiği mahallelerde bulunan eczanelere giderek eczacı ve çalışanlara da siperlik verdi. Çiğli Belediyesi tarafından daha önce de Çiğli’deki eczanelere siperlik dağıtıldığını hatırlatan Başkan Gümrükçü, şöyle konuştu;

“Hiç olmadığı kadar sağlık çalışanlarına ihtiyacımız var. Eczane çalışanlarımız yüksek risk altındalar. Özellikle maske dağıtımı ile yoğunlukları iyice arttı. Bizler de onların korunmalarına yardımcı olmak amacıyla siperlik hediye ettik..”

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com