Ana sayfa » Güncel » TURKCELL’İN; “EVDE KAL” KAMPANYASINA TEPKİ YAĞIYOR!

TURKCELL’İN; “EVDE KAL” KAMPANYASINA TEPKİ YAĞIYOR!

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Turkcell’in ‘Evde Kal’ kampanyası için başlattığı uygulamada, ünlülerin ‘Evde Kal’ çağrılarının abonelere dinletilmesi sağlık çalışanlarının tepkisini çekti.

Eski CHP Milletvekili Prof. Dr. Gaye Usluer, “Doktor arkadaşımı cep telefonumdan arıyorum. Karşıma “Merhaba ben Hadise” diyen ses. Başlıyor anlatmaya.

Kardeşim bana ne Hadise’den, herkes işine baksın. Dokto değil, sağlıkçı değil. Bırakın saçma işleri…” diyerek uygulamaya tepki gösterdi.

Gazeteci ve CHP eski milletvekili Barış Yarkadaş, da “Çok sayıda doktor ve hemşire @Turkcell’in yeni uygulamasının iletişim kurmalarını zorlaştırdığını söyledi.

Sağlık emekçileri, birbirlerini aradığında, Mazhar Alanson ya da Hülya Avşar’ın Corona’ya ilişkin yaptığı konuşmayı dinlemek zorunda kalıyormuş. Bu saçmalığa son verin. Salı gecesi @halktvcomtr’de tüm operatörlere çağrı yapmış ve “Salgın bitene dek, sağlık emekçilerinden ücret almayın” çağrısı yapmıştık.

@turkcell faydalı bir iş yapmak istiyorsa, halkı gereksiz bant kayıtlarıyla meşgul edeceğine, sağlıkçılardan ücret almasın.” diyerek Turkcell’e çağrıda bulundu.

Gazeteci Hilmi Hacaloğlu da Turkcell’i etiketleyerek yaptığı paylaşımda “Turkcell, telefonla birine ulaşmak istediğimizde en hızlı şekilde o kişiye erişmek istiyoruz. Hülya Avşar’ın mesajını duymak istemiyoruz. Lütfen en azından bu gibi kriz süreçlerinde işinizi doğru dürüst yapın.” diyerek uygulamaya tepki gösterdi..

Kaynak-Gerçek Gündem

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2024 | Kuzeyegehaber.com