Ana sayfa » Yerel » ALİAĞA’DA TOPLU YAŞAM ALANLARI DEZENFEKTE EDİLİYOR.

ALİAĞA’DA TOPLU YAŞAM ALANLARI DEZENFEKTE EDİLİYOR.

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

Aliağa Belediyesi, dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de görülen yeni tip koronavirüs salgınına karşı tedbirlerini almaya devam ediyor. Belediye ekipleri virüsle mücadele kapsamında dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Koronavirüs salgını tehlikesinin en aza indirilmesi ve kent genelinde sağlıklı yaşam alanlarının oluşturulması amacıyla belediye merkez hizmet binası, İZBAN Aliağa durağı, okul, cami, pazar yerleri, toplu ulaşım araçları gibi insanların sıklıkla kullandığı mekanlarda dezenfekte çalışması yapıyor.

Çalışmalar kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda bir araya getirilen çok sayıda toplu taşıma aracı ekipler tarafından tek tek özel solüsyonla dezenfekte edilerek hijyenik hale getirildi.

Öte yandan kentte halkın alış veriş amaçlı kullandığı pazar yerlerinde de ekiplerce dezenfekte çalışması gerçekleştiriliyor.

ALİAĞA GENÇLİK MERKEZİ’NDE HİJYEN ÇALIŞMASI..

Dezenfekte çalışmalarını dört koldan sürdüren Aliağa Belediyesi, Aliağalıların sosyal yaşam alanlarından olan Aliağa Gençlik Merkezi’nde de detaylı dezenfekte çalışması yaptı.

Aliağa Belediyesi ayrıca aldığı kararla Aliağa Gençlik Merkezi’ndeki tüm kursları, eğitim faaliyetlerini, kültürel ve sportif etkinlikleri, Nadir Nadi Kütüphanesi’ni, fitness salonunu ve yarı olimpik yüzme havuzunu mart ayı sonuna kadar iptal etti..

blank
blank

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

blank

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com