Ana sayfa » Güncel » BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ’DEN, SOKAK-SOKAK, MAHALLE-MAHALLE TEMİZLİK..

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ’DEN, SOKAK-SOKAK, MAHALLE-MAHALLE TEMİZLİK..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, gönüllülerle birlikte temizlik çalışmalarına katılarak mahalle sokaklarını tertemiz yaptı.

Günün erken saatlerinde Yenimahalle Mahallesi’nde başlayan temizlik çalışmasına Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, CHP Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan, meclis üyeleri, muhtarlar, bürokratlar, çeşitli dernekler ve mahalle sakinleri katılım gösterdi.

Muhtarlık binası önünde başlayan temizlik harekatında parklar, boş arsalar, kaldırım kenarları ve sokaklar titizlikle temizlendi. Çöpleri gönüllülerle birlikte toplayan ve kamyona yükleyen Başkan Utku Gümrükçü’ye mahalle sakinleri de destek vererek çalışmalara katıldı.

“TÜM MAHALLELER TEMİZLENİYOR”

Utku Gümrükçü, “Mahallelerde başlattığımız temizlik çalışması büyük beğeni topladı ve halkımızın da katılımıyla gönüllü bir harekete dönüştü. Her hafta bir mahalleye gidiyoruz. Bütün çalışmalara bizzat katılmaya özen gösteriyorum. Halkımızla birlikte temizlik yapmak çok keyifli.

Çevremize karşı duyarlı olma konusunda da bilinç oluşturuyoruz. Tertemiz bir Çiğli için hep birlikte mahallelerimizi temizliyoruz. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com