Ana sayfa » Güncel » HIZAL; “SU KESİNTİLERİ İZMİR’LİYE REVA MI?”

HIZAL; “SU KESİNTİLERİ İZMİR’LİYE REVA MI?”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-İzmir’deki büyük su kesintisi hakkında konuşan İzmir Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal, “Bu çile İzmirli hemşehrilerimize reva mı? İş bu raddeye gelene kadar ne yaptınız?” dedi.

İZSU’nun misyonunu hatırlatan Hızal, “Vatandaşlarımıza su hizmetini etkin, verimli, kaliteli ve sürekli sunma misyonu olan İZSU ne yazık ki yaşanan bu krizde de ne kadar başarısız yönetildiğini gözler önüne serdi. Yıllardır her belediye yönetimi bu iştirake para gönderdi, müdür atadı başka da bir iş yapmadı.

Kentin en önemli işletmelerinden olan İZSU, böylesine önemli bir misyon yüklenmişken 2.2 metrelik boru hattı patlayacak dereceye gelene kadar neden bakımını yapmaz?” diye konuştu.

“İZMİRLİ’YE REVA MI?”

Günlerce sürecek bu kesintinin İzmir’de büyük olumsuzluklar yaşatacağını ifade eden Hızal, “Yaşanan bu çile İzmirli hemşehrilerimize reva mı? 60 saat boyunca su verilemeyecek kadar büyüyen bir arıza bu raddeye gelinceye kadar ne yaptınız?

İZSU ve belediye yetkilileri kentte su hizmetinin kesintiye uğramaması için gerekli çalışmaları acilen yapması gerek” şeklinde konuştu..

Kaynak-Ege’nin Sesi

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com