Ana sayfa » Yerel » ALİAĞA BELEDİYESİNDEN, İŞ MAKİNESİ KİRALAMA İHALESİ..

ALİAĞA BELEDİYESİNDEN, İŞ MAKİNESİ KİRALAMA İHALESİ..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

Aliağa Belediyesi İşletme Müdürlüğü, 2020 Yılına Ait Muhtelif Cins ve Miktarlarda İş Makinesi ile Araç Kiralama Hizmet Alımı için ihaleye çıkıyor.

İhale, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesi gereği açık ihale usulünce gerçekleştirilecek.

Aliağa Belediyesi, 11 ay süre boyunca toplam 20 adet; taşıma amaçlı araç, iş makinesi ve hizmet aracını şoförsüz olarak kiralayacak. Araçlar belediye bünyesinde görev yapan personel tarafından kullanılacak. Araç kiralama ihalesi 21 Ocak 2020 Salı günü Aliağa Belediyesi Merkez Hizmet Binası Meclisi Salonu’nda yapılacak.

İhalenin başlama saati ise 10.00 olarak belirlendi. Yüklenici firma 1 Şubat 2020 tarihi ile 31 Aralık 2020 tarihleri arasında şartnamede belirtilen araçların teslimini yapacak. İstekliler ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Duyurusu yapılan ihale ilanında ihaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı.

İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunlu olacak. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü İhale İşleri Servisi adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.

İstekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 takvim günüdür..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2023 | Kuzeyegehaber.com