Ana sayfa » Güncel » İZMİR’Lİ MIKNATIS ADAM GÖRENLERİ ŞAŞIRTIYOR..

İZMİR’Lİ MIKNATIS ADAM GÖRENLERİ ŞAŞIRTIYOR..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-İzmir-Basmane’de 1984 yılından beri otel işleten, bir çocuk babası Ethem Arslan (69), 1980’li yıllarda bir televizyon programında insan vücuduna metal ürünlerin yapıştığını gördü.

Eşinin ısrarı üzerine deneyen Arslan vücudunun, metal kaşık, kase, tepsi, bozuk para gibi materyalleri mıknatıs gibi çektiğini fark etti. İçinde metal bulunan her şey, Arslan’ın göğsüne ve sırtına temas ettiğinde saatlerce düşmeden durabiliyor. Çevresi tarafından ‘Mıknatıs Adam’ olarak anılan Arslan’ın bu özelliğini ilk defa görenler şaşırıyor.

Aynı özelliğin anneannesinde de olduğunu söyleyen Arslan, aynı zamanda, insanların hissettiği ağrıları onların yakınında durarak kendine çekebildiğini anlattı. Bu özelliğini fark ettikten sonra nedenini öğrenmek amacıyla doktora gitmediğini belirten Arslan, Ben bu enerjinin varlığını ilk defa eşimin bacağı ağardığında hissettim.

Ağrılar bana geçti ve onun ağrısı kalmadı. Metallerin yapıştığını da fark edince biyoenerji eğitimleri aldım. Önceden ağrılar bileğime giriyordu, eğitim aldıktan sonra düzeldi. Herhangi bir zararı olmadı bana. Otobüste yolculuk yaparken, yanımda oturan kişinin ağrılarını kendime mıknatıs gibi çektiğimi hissediyorum.

Hastanelerin özellikle yoğun bakım bölümlerinde bu ağrıları çok fazla hissediyorum. Bu tarz yerlere girmek istemiyorum, ağır geliyor diye konuştu.

Arslan’ı yıllardır tanıyan ve bu özelliğini bilen Dursun Karakaş, Ben kendisini yaklaşık 20 yıldır tanıyorum. Ethem abi mıknatıs gibidir. Demir para yapıştırırsın kalır, tepsi yapıştırırsın kalır, düşürmez. İlk gördüğümde çok şaşırdım. Bir insanın vücudunda çay tepsisinin durması mümkün değil dedi. Hasan Balpınar ise, İnsan vücudunda bulunan elektrik onda çok yoğun.

Bunu bir filmde seyretmiştim, insan vücudunun neler yapabildiğini gördüm. Ethem abinin vücuduna da metallerin yapıştığını gördüm. Daha önce hiç görmemiştim diye konuştu..

Kaynak-DHA

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2024 | Kuzeyegehaber.com