Ana sayfa » Güncel » UFOSEVERLER, 51. BÖLGEYİ BASTI!

UFOSEVERLER, 51. BÖLGEYİ BASTI!

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-Son dönemin belki de en çılgın hareketlerinden biri, şüphesiz ki 51. Bölge baskını. Birkaç ay önce yalnızca bir şaka olarak Facebook üzerinden oluşturulan etkinlik, kısa sürede milyonlar tarafından duyulmuş ve 2 milyondan fazla insan etkinliğe katılacağını söylemişti. Etkinliğin yapılacağı gün geldi çattı ve ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Bir şaka olarak ortaya atılan etkinliği ciddiye alanlar ya da hayatında bir aksiyon yaşamak isteyenler, bugün ABD’nin Nevada eyaletinde bulunan 51. Bölge’nin yakınlarında toplandılar.

Hükûmetin bile yaptığı uyarıları ciddiye almaksızın 51. Bölge’deki “deneylere maruz kalan uzaylıları kurtarmak” isteyen onca insan, elinde tabelalarıyla ve özellikle “Naruto koşusu” yetenekleriyle eylemlerine başladılar.

Toplanan insanların gerçekten 51. Bölge’yi basıp basmayacakları ise ayrı bir merak konusu. Alınan onca güvenlik önlemine rağmen insanlar, cidden yasak bölgeye giriş yapacaklar mı ya da yapabilecekler mi? Yoksa toplanan kalabalık, yalnızca gündem oluşturmak ve Instagram sayfalarına renk katmak için mi toplandı göreceğiz.

Lafı fazla uzatmadan 51. Bölge baskınından gelen bazı görüntüleri sizlerle paylaşalım..

Kaynak-Webtekno

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2024 | Kuzeyegehaber.com