Ana sayfa » Yerel » ALİAĞA BELEDİYESİNDEN BİYOSİDAL ÜRÜN ALIMI..

ALİAĞA BELEDİYESİNDEN BİYOSİDAL ÜRÜN ALIMI..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

Aliağa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü biyosidal ürün alımı için ihaleye çıkıyor. İhale, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesi gereği açık ihale usulünce gerçekleştirilecek.

Uçkun Ec/Me (Şehiriçi) 300 lt, Uçkun Ec 300 lt, Larvasit Biyolojik 500 lt, Larvasit IGR 100 lt ve Karasinek Yemi 100 lt ürün alımını kapsayan ihale 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü saat 10.00’da Aliağa Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek. Yüklenici firma sözleşme imzalanmasından sonra 30 gün içerisinde ürünleri Park ve Bahçeler Müdürlüğüne peyderpey teslim edecek. İstekliler ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Duyurusu yapılan ihale ilanında ihaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü İhale İşleri Servisi adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.

Bu ihaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında yüzde 15 oranında fiyat avantajı uygulanacaktır. İstekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecek..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com