Ana sayfa » Güncel » “SAYIN VALİ BİZE TUZAK KURMUŞ, ORTAMI GÖLGELEMEYE ÇALIŞMIŞTIR”

“SAYIN VALİ BİZE TUZAK KURMUŞ, ORTAMI GÖLGELEMEYE ÇALIŞMIŞTIR”

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-YSK’nın İstanbul kararı ile mazbatası iptal edilen İBB’nin seçilmiş başkanı Ekrem İmamoğlu basın açıklaması yapıyor.

İmamoğlu sözlerine Binali Yıldırım ile yapacakları ortak yayınla başladı. İmamoğlu, “Benim kararım yeni değil. Benim karar vermemde ikinci birine ihtiyaç yok. Sayım Yıldırım’ın sürece eşlik etmesi beni mutlu etti” dedi.

Ekrem İmamoğlu, rakibi Binali Yıldırım ile canlı yayına çıkmasının planlanmasını Engin Altay ile Mahir Ünal’ın yaptığını belirterek, “Bu konunun 17 yıl sonra tartışmaya açılması mutlu etti” şeklinde konuştu.

Karadeniz ziyaretlerinde yaşananlara ilişkin de değerlendirmelerde bulunan İmamoğlu, “Trabzon’da, Giresun’da, Ordu’da binlerce insana hizmet ettim. Sadece bayramlaşma dediğimiz bir buluşmada böylesi bir kalabalığın yaşanmadığı bir olayı yaşamak gurur verici bir şey, muazzam bir duygu. Ben bütün Karadenizli hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

İmamoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü:

Olay bir VİP meselesine dökülerek, daha önce yüz binlerce insanla miting yaptığımız anda aynı gün utanılacak bir saldırının yapılması gibi burada da aynı tavır yaratıldı.

Ben Trabzon’a indiğim andan itibaren VIP kısmından karşılandık. Kalabalık bir insanla Trabzon’a giriş yaptık. Bizim Trabzon’a girişimizde bir kolaylaştırma oldu. Aynı düşünce Ordu için de düşünüldü.

Sayın vali bize tuzak kurmuştur. Güzel ortamı gölgelemeye çalışmıştır..

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com