Ana sayfa » Güncel » YILDIRIM, CANLI YAYIN İÇİN,UĞUR DÜNDAR’I İSTEDİ..

YILDIRIM, CANLI YAYIN İÇİN,UĞUR DÜNDAR’I İSTEDİ..

Yazar: Erdinç Şahin
0 yorum

KUZEYEGEHABER-AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu ile yapılması planlanan programı Uğur Dündar’ın yönetmesini istedi. Uğur Dündar, Binali Yıldırım’ın bu isteğine olumlu yanıt verdi.

Yıldırım, Kastamonu Belediyesi’ni ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu. Ekrem İmamoğlu ile yapılması planlanan canlı yayın programı hakkında konuşan Yıldırım, şunları söyledi: “Bununla ilgili iki partinin yetkilileri görüşme yapıyor, detayları konuşuyorlar. Benim tercihim herhangi bir kanal yerine bir stüdyoda programın yapılması.

İsteyen bütün kanalların bu programı İstanbullulara, vatandaşlara duyurması daha doğru. ‘Yok bu kanal oldu, şu kanal olmadı’ gibi tartışmalardan kurtulmuş olunur. Programı kimin yöneteceği konusu benim açımdan hiç fark etmez. Kim olursa olsun ama tecrübeli olması açısından Uğur Dündar’ı tercih ederim ama başka birini istiyorlarsa ona da eyvallah.”

DÜNDAR: “ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM”

Yıldırım’ın açıklamasından önce gazeteci Candaş Tolga Işık sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Binali Yıldırım ile görüştüğünü aktararak, Yıldırım’ın Ekrem İmamoğlu ile katılacağı ortak yayını Uğur Dündar’ın yönetmesini istediğini belirtmişti.

Uğur Dündar ise, söz konusu paylaşıma yanıt vererek, “Binali Bey’in dürüstlüğüme duyduğu güvene ve böyle bir sorumluluğu üstlendiğimde adaletin terazisini asla saptırmayacağıma emin olmasına çok teşekkür ederim… Tabii kendisinden bu açıklamayı alan değerli meslektaşım Candaş Tolga Işık’a da…” dedi..

Kaynak-Haber Merkezi

İlginizi Çekebilecek Yazılar

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

© 2015 – 2022 | Kuzeyegehaber.com