20 Nisan 2019, Cumartesi

İŞÇİSİNDEN ACAR'A SUÇ DUYURUSU !

7 Kasım 2018, Çarşamba 20:46

     


KUZEYEGEHABER-Aliağa Belediyesi Temizlik İşleri çalışanı Y.N. Belediye Başkanı Serkan Acar Hakkında Aliağa Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

 

Bu sabah meydana gelen tokatlama olayıyla ilgili suç duyurusunda bulunan N'nin avukatı Ercan İme şu açıklamayı yaptı ;

 

"ACAR TOKAT ATMIŞ, İKİNCİ TOKATI ATACAĞI SIRADA ENGELLENMİŞ.."

"Olay bu sabah saat 10 civarında Belediyenin verdiği bir kahvaltı esnasında, müvekkilim N, Belediye Başkanı Serkan Acar'a meramını anlattığı sırada, Acar buna reaksiyon gösterip kendisine tokat attığını, ikinci tokatı atacağı sırada da orada bulunan bir işçi tarafından engellendiğini, daha sonra N'nin arkasında bulunan Acar'ın şoförünün kafasına vurduğunu ve boğazını sıktığını daha sonra ortamda bulunan kişilerce de kavganın yatıştırıldığını söyledi.

 

Bunu ilişkin hukuki süreç başlatıldı. Olay, araya başka birilerini koyarak engellenmeye çalışılmış. Suç duyurusu yapıldı, rapor aşamasına gelindi. Ben şu an onu takip ediyorum.  Deliller toplanıyor, adli süreç devam ediyor. Buna ilişkin detaylı açıklama daha sonra yapılacak..

 

Biraz önce Avukat Ercan İme'den alınan bilgiye göre, sağlık raporu alındı, tanıklar dinleniyor, eylemin gerçekleştiği görgü tanıklarınca da doğrulandı.. 
Son Eklenen Haberler