20 Nisan 2019, Cumartesi

ÖNDEN YATINI GÖNDERDİ, YATININ ARDINA KELEPİR ARAZİYİ GİZLEDİ!..

3 Ağustos 2015, Pazartesi

     


Erdinc Sahin

Suud kralının mahdumları Prens Abdülaziz hazretlerinin kendisiyle aynı adı taşıyan süper-mega yatı kısa bir süre önce Aliağa’ya ziyaret’te bulunup sahilden bir-kaç mil açıkta demirlemişti.
Tarafımıza gelen bilgiler mahdum prensin yatı yakıt deposunu doldurmak için Aliağa’ya yolladığını 600 tonluk deponun ÖTV’siz mazotla yaklaşık 2 milyon lira daha ucuza dolacağını gözönüne alarak “Vay anasını sayın seyirciler dünyanın ilk on zengini arasında bulunan ve şahsi serveti 25 milyar dolara ulaşan kodaman arabın şuncacık bir kar için 157 metrelik koca gemiyi taa Aliağa’lara kadar yollamasına” fena halde içerlemiş ve dağarcığımda ne kadar küfür varsa en özel tarafından yollamıştım kendisine.
E, boru değil tabi, herif milyar dolarlara birdirbir oynatıyor lakin binde biri kadar bir para için hiç üşenmeyip ta buralara kadar gemi yolluyor. Sonra özüme şöyle seslendi iç sesim “Bu çeşit kıtıpiyoz heriflerin nasıl zengin olduğunu sanıyorsun a andavul?..”
Ben en masumane düşüncelerimle prensin Aliağa’ya yatını mazot almak için yolladığını düşünedurayım, aldığım bir ihbar; Karamanın koyunu sonra çıkar oyunu deyiminin ne kadar doğru olduğunu kabak gibi koydu ortaya. Prens hazretleri siz deyin naibini ben diyeyim yatırım danışmanını Aliağa’nın en değerli yerindeki en kelepir arazisine görücü olarak yollamış meğersem. ÖİB namıyla maruf kamu kurumu katili(!) devlet teşekkülü açtığı yeni bir ihalede Aliağa Kombine Çevrim ve Gaz Türbinleri santralını 15 milyon dolar geçici teminat tutarıyla satış çıkarmış.
Prens Abdülaziz yatırımcı kişiliğiyle müsemma biri olduğu için bazıları ne var bunda, herif Aliağa’ya yatırım yapacak yani petro-dolarlar getirecek, nankörlük etmeyin be kardeşim diyebilir. İyi de herif tesisi alıp işletmeyecek ki. En azından böyle bir düşünce içinde olduğunu gösteren bir açıklaması olmadı şimdiye kadar. O halde akla gelen ilk olasılık santralın kendisine değil pırlanta değerindeki arazisine meftun olduğu. Ne yalan söyleyeyim ben aynen böyle düşünüyorum.O sudan ucuz araziyi alıp üzerine ne kuracak acep.
Bir de şöyle bir durum var, açılacak ihalenin adrese teslim yani kişiye özel olduğuna dair ciddi ihbarlar almaktayım. Zaten herifin yatırım danışmanına handiyse brifing verir gibi özel bir ihtimam gösterip ihaleye konu tesis ve arazinin gizlice gezdirilmiş olması başka nasıl izah edilebilir ki öyle değil mi?.. Şekil olarak harbi bir ihale görünümü verilebilir lakin insider trading yani içeriden bilgi verme suretiyle diğer teklifler prensin adamlarının kulağına fısıldanıp avantajlı bir duruma geçmeleri sağlanabilir. İlle de böyle olacak demiyorum fekat danışmana özel tesis turu ve 1. sınıf ağırlanma fena halde kıllanmama neden oldu netekim, inşaallah yanılırım.

BU KEZ SADECE PLAJ KAPATILDI OTEL ÖNÜNDEKİ YOL İSE AÇIK BIRAKILDI.
Aliağa halkını kültür, sanat ve güzellik manyağı yapmayı iyice kafasına koyan başkan Serkan Acar güzellik yarışmasını geleneksel hale getireceğini dünyanın dört bir bucağından alıp-apardığı güzelleri bir kez daha Aliağa’ya getirerek ortaya koydu.
Geçen yıl güzellerin kampa girdiği otelin önünün bütünüyle 3 metre yüksekliğindeki paravanla çevrilip güzellerin meraklı gözlerden korunması düşüncesi biraz abartılarak otel önündeki yolunda kapatılması nedeniyle ahali fena halde su kaynatmış ve belediye bize zonta hatta maganda muamelesi çekiyor kınıyoruz şeklindeki serzenişler ortalığı kaplamıştı.
Yeniden bu türden eleştirilerle karşılaşma düşüncesinden midir bilinmez, bu kez sadece plaj paravanla kapatıldı yol ise belki de şimdilik açık bırakıldı. Plajı çevreleyen paravanın ise yanlızca otelin ön kısmına denk düşüyor olması belediye yönetiminin ciddi bir endişe taşıdığını gösteriyor olabilir. Kendi emsalleri arasında dünyada 16. sırada geldiği söylenen güzellik yarışması nedeniyle Aliağa geçen yıl jüri üyeliği yapan ve hassas kişilikleriyle tanıdığımız ünlü modacı ve desinatörlerin akınına uğramış lakin bu ünlü kişiler yanlızca bir kaç saat kalıp cukkaları cebe indirdikten sonra görünmezlik moduna bürünmüşlerdi.Yarışma ise bir kaç televizyon kanalında yayınlanmış o ana değin memleketin uzak bir köşesinde atıl bir şekilde bekleyen Aliağa’mızın tanıtımına müthiş bir katkı sağlamıştı.
Yeni bir güzellik yarışmasının daha eli kulağında,bu etkinliğin vatana, millete ve Kuzey Kıprıs Türk Cumhuriyeti’ne hayırlar getirmesini temenni ediyorum,amin..

VATANDAŞ İZSU’YU Tİ’YE ALDI,BAKIR İBRİKVATANDAŞIN ELİNDE KALDI!..
Aliağa halkının başı İZSU ile fena halde belada.Geçen yıl su hattının eski ve yetersiz olduğunu gerekçe gösterip sürekli suları kestiği için cenabet dolaşmak zorunda kalan ve 40 derece sıcakta dili damağına yapışan Aliağalının hışmına uğrayan Büyükşehir Belediyesi’nin en beceriksiz, en basiretsiz ve en başarısız (3B) kurumu olarak bilinen İZSU bu kezde depo sorununu bahane edip sularımızı kesiyor. 31 Ağustos günü 45 derece ile sıcaklık rekorları kırılan Aliağa’da bir kaç mahallede birden 7-8 saat süren kesintiler yapılmış taharet yapamadığı için moku kıçında kalan vatandaş tepkisini sosyal medya üzerinden İZSU geyikleri yaparak ortaya koyar olmuştu.
Üstelik yapılan kesintilerin bundan böyle de devam edeceğinin açıklanması ve bunun belirli bir periyoda bağlanması Kerbela’dan farksız bir görünüme bürünen Aliağa’da vatandaşın hırsını ve hıncını sosyal medya kanalıyla çıkarması gibi bir gelenek başlatmasına neden oldu.
Çok güzel hareket olduğuna inandığım bu paylaşımları siz okurlarla da paylaşmak istediğim için haberini yaptım. Ben bayıldım tek kelimeyle, kırmadan-dökmeden yapılan mizahi eleştiriye, yaratıcılığa ve tabi ki ironiye. Hele bir bakın siz ne düşüneceksiniz.

SICAKLIK 46’YA VARDI 46 OLMAMA RAMAK KALDI!..
Şaka-maka değil ha 30 ve 31 temmuz günü saat 13:00-14:00 sularında Aliağa’da sıcaklık gölgede 40 güneş altında ise 46-47 dereceleri gösterdi, bilen bilir sıcak havaya bayılırım!..
Eğer insan yerine kar tanesi olarak dünyaya gelmiş olsaydım güneşte en hızlı erime rekorunu feriştahı gelse alamazdı elimden kıyamet kopana kadar.
Güneşle aramdaki münasebet aha bu kadar gırift iken Aliağa’da ne işin vardı be birader diye sual edecek olursanız bunu bilmeyenler için söylüyorum, Petkimi 98 ve 99 yıllarında yöneten vatandaşlara sormanız gerekir bu soruyu cevabını alırsınız benden. 5 bin kişi öyle necefli maşrapa gibi dururken kalkıp kafadan beni yolladı hazretler Aliağa’ya.
Lakin bu arkadaşlar sonrasında kulak çınlama şikayeti münasebetiyle bol-bol KBB uzmanlarının kapılarını aşındırmışlardır diye tahmin etmekteyim. Aha da burada söylüyorum bunun müsebbibi benim, havalar böyle devam ettikçe ben olmaya da devam edeceğim.
Meteoroloji yetkililerinin kehanetlerine göre son 50 yılın en sıcak ve bir o kadar da kurak yaz mevsimini idrak etmekteyiz. Benim yapacak bir şeyim yok, hava 20 derecenin birazcık üzerine çıksa vücudumdaki ısı algı reseptörleri tropikal iklim kuşağını ziyaret etmekte olduğum uyarısı gönderiyor derime, gerisini ne siz sorun ne de ben söyleyeyim, şakırdama vaziyetleri demekle yetineyim. Sıcaktan kafanızın kayışının atıp beyninizin boş dönmesini istemiyorsanız amman aklınıza mukayyet olunuz. Sıcakla uğraşılmaz, benden söylemesi, demedi demeyin sonra ha!..Yazarın Tüm Yazıları
BİR NEDİM UYSAL'DA NEDEN ALİAĞA'DA OLMASIN ? 17 Nisan 2019, Çarşamba
KIDEM TAZMİNATINI NASIL BİLİRDİNİZ ? EL CEVAP; İYİ BİLİRDİK.. 12 Nisan 2019, Cuma
DEFALARCA YAZDIK, UYARDIK... NE YAZIK Kİ HAKLI ÇIKTIK ! 29 Mart 2019, Cuma
PAZAR NEŞESİ (BİRAZDA GÜLELİM...) 24 Şubat 2019, Pazar
KARARLI BİR KİTLENİN ÖNÜNDE HİÇ BİR GÜÇ DURAMAZ ! 10 Şubat 2019, Pazar
ANTALYA'DA HORTUM ÇIKTI, MENEMEN-EMİRALEM'İ NE YIKTI ? 2 Şubat 2019, Cumartesi
ALİAĞA'DA NE KADAR ZEHİRLENİYORUZ, BİLMEK İSTİYORUZ, ÖLÇÜM CİHAZLARIMIZ NEREDE ? 26 Ocak 2019, Cumartesi
SEBZE-MEYVE FİYATLARI CEPLERİ YAKIYOR, EYT'LİLER ANKARA'YA GİDİYOR.. 21 Ocak 2019, Pazartesi
BORÇ 750 MİLYARA DAYANDI. BATTIK-BİTTİK EY MİLLET ! 11 Ocak 2019, Cuma
GREVCİ İZBAN'CILARA VE PATRON KISMISINA AÇIK ÇAĞRI... 29 Aralık 2018, Cumartesi
400 KALEM İÇİNDE, SIFIR ARABA FİYATI DÜŞTÜ, ENFLASYONU DA DÜŞÜRDÜ ! 4 Aralık 2018, Salı
SOCAR "ÖZEL ENDÜSTRİ BÖLGESİ" KURDU, ALİAĞA ÇOK BAHTİYAR OLDU ! 18 Kasım 2018, Pazar
BİNDİK BİR ALAMETE, SON SÜRAT GİDİYORUZ KIYAMETE... 11 Ekim 2018, Perşembe
ŞŞİİİİTTT BERİ BAKIN HELE, BEDAVA YA YAŞIYORUZ BU MEMLEKET TE ! 3 Ekim 2018, Çarşamba
BİRİ ZEHİRLEMİŞ, BİRİ GÖRMEMİŞ, BİRİ DE, BANA NE ULEN DEMİŞ.. 26 Eylül 2018, Çarşamba
SAHİLLERİ KAPLAYAN PETROL, BAKIN AKLIMA NE GETİRDİ ? 31 Ağustos 2018, Cuma
DE HAYDE, ŞU DELİ TRUMP'IN KOCA BURNUNU KIÇINA KAÇIRALIM ! 16 Ağustos 2018, Perşembe
ALİAĞA'YA ZEHİRLENME REKORU KIRDIRDILAR, PSİKOLOJİKTİR DİYE KAFA YAPTILAR ! 19 Temmuz 2018, Perşembe
İŞİ BİLİCEN, İŞE GİTMİCEN ! 17 Temmuz 2018, Salı
"BİR KISIM ALİAĞA'LI ANALAR... SÖZÜM SİZEDİR.." 7 Temmuz 2018, Cumartesi
DİKKAT, AKSA ELEKTRİK ÇARPIYOR ! 6 Mayıs 2018, Pazar
ALİAĞA'DA MNG KARGO REZALETİ ! 12 Nisan 2018, Perşembe
BU ÜLKE ATATÜRKÇÜ-YURTSEVER ASKERİNE OLAN BORCUNU ASLA ÖDEYEMEZ ! 2 Mart 2018, Cuma
AHMET VARDAR'IN ALİAĞA ŞUBESİ OLDUK ANASINI SATAYIM ! 13 Şubat 2018, Salı
ADAL BAŞGAN'IN MÜTHİŞ GENEL KURUL ZAFERİ ! 24 Ocak 2018, Çarşamba
DURMAZ'DAN HODRİ MEYDAN "GELİN KONUŞALIM, SORUNLARI TARTIŞALIM" 11 Ocak 2018, Perşembe
ALİAĞA KAÇINCI ENLEM, KAÇINCI BOYLAMDA EYY VODAFONCULAR ! 27 Aralık 2017, Çarşamba
REİS ADAYLARI KİMLER OLUR DEDİK, ERKEN-ERKEN ÇİZİKTİRDİK ! 16 Aralık 2017, Cumartesi
1 GÜNLÜK CAN DOSTUMU KAYBETTİM, ALLAH RAHMET EYLESİN... 19 Kasım 2017, Pazar
ALİAĞA'LI KRONİK SORUNLARI GÜNDEME GETİRDİ, LAKİN YERİ DOĞRU DEĞİLDİ.. 10 Kasım 2017, Cuma
TÜPRAŞ'TA İPİN UCU NEREYE GİDİYORSA-GİTMELİ, HERKES HESABINI TASTAMAM VERMELİ ! 25 Ekim 2017, Çarşamba
FACİA BAĞIRA-ÇAĞIRA GELDİ, TÜPRAŞ UYUYORDU.... DUYMADI ! 15 Ekim 2017, Pazar
İLAHİ MUHTARIM, PETKİM KİMİNLE GÖRÜŞÜYOR Kİ ? 28 Eylül 2017, Perşembe
YAHU, BİR HAFTACIK ALMASAN ÖLÜRMÜSÜN BE KARDEŞİM ? 8 Eylül 2017, Cuma
600 DÖNÜM ÜZERİNE NELER YAPARSINIZ, NE KADAR KAZANIRSINIZ ? 5 Ağustos 2017, Cumartesi
İŞGALE RAMAK KALA, BU YARATIKLARI ORTALIĞA KİM SALA ? 27 Temmuz 2017, Perşembe
BABAYDI, MÜŞFİK VE ŞEFKATLİYDİ, ÖZELLEŞİNCE YATIRIP-TERS KELEPÇE TAKTIRAN OLDU ! 24 Haziran 2017, Cumartesi
GAYMAKAM BEYLE REİS BEYLERE DEPREM CD'Sİ İZLETTİRDİM ! 15 Haziran 2017, Perşembe
CHP'Lİ İLÇE BAŞKANININ GAZETELERİNDEN BİRİ YAZIYOR ! 10 Haziran 2017, Cumartesi
350-400 MİLYON GAYME KANATLANIP-PIIRRR DİYE UÇUVERDİ ! 27 Mayıs 2017, Cumartesi
ŞİİİİŞŞŞTT, GOÇ HOLDİK, BERİ BAK, NE SÖYLEYECEĞİM ? 5 Mayıs 2017, Cuma
PETROL-İŞ'ÇİLER YAN ÇİZEN GENEL BAŞKANIN KARİZMASINI FENA ÇİZDİ ! 14 Nisan 2017, Cuma
SOCAR STAR'DA DİKENSİZ GÜL BAHÇESİ YARATMA NİYETİNDE ! 10 Nisan 2017, Pazartesi
YOLLARI OLMAYAN ŞEHİR ! 12 Mart 2017, Pazar
TESTİ KIRILMADAN YOL GÖSTERELİM, BİR YERDE TARİHE NOT DÜŞELİM ! 7 Mart 2017, Salı
ŞECAAT ARZEDERKEN SİRKATİN SÖYLEMEK... 22 Şubat 2017, Çarşamba
4 DAL FOTOĞRAF YÜKLEYEMEZSİN, IŞIK HIZINDA İNTERNET DERLER GÜLÜP-GEÇERSİN ! 6 Şubat 2017, Pazartesi
NEDEN "HAYIR" DİYORUM NETEKİM ? 25 Ocak 2017, Çarşamba
EN GÜVENLİKSİZ ÜLKELER LİGİNİN BAŞPEHLİVANIYIZ NETEKİM ! 5 Ocak 2017, Perşembe
BİR DRONE HAVALANDIRIP, ALİAĞA'YI KUŞBAKIŞI GÖRÜNTÜLEMEK İSTEDİM BUGÜN ! 28 Kasım 2016, Pazartesi
İZMİR CADDESİNDE SANAL YANGIN SÖNDÜR(E)MEME TATBİKATI ! 21 Kasım 2016, Pazartesi
HİLLARY YENGEM NEDEN ÇUVALLADI ? 12 Kasım 2016, Cumartesi
HABERLER, HABERLER, HABERLER !... 7 Kasım 2016, Pazartesi
GÜL GİBİ EVİNİ YIKIP, DAĞ BAŞINDA KİRAYA ÇIKMAK NASIL Bİ AKILDIR DEDİ VATANDAŞ ! 24 Ekim 2016, Pazartesi
BU KAFAYLA İZMİR'İ SİTTİN SENE KAZANAMAZLAR ! 22 Ekim 2016, Cumartesi
KİMİ KALKIŞMA DİYOR, KİMİ DE KARMAŞA, PEKİ BEN NE DİYORUM ? 5 Ekim 2016, Çarşamba
SAHIBISINI ARAYAN ŞEHER ! 21 Eylül 2016, Çarşamba
MİLYONLARCA ANADOLUM İNSANI NASIL FETÖ'CÜ OLDU ? 7 Eylül 2016, Çarşamba
ALA'NIN GİDİP-SOYLU'NUN GELMESİ NE ANLAMA GELİYOR ? 31 Ağustos 2016, Çarşamba
FETÖ'CÜ VEKİLLERİ ÇİFTE ERKEN SEÇİM TEMİZLEYECEK ! 22 Ağustos 2016, Pazartesi
CEHENNEMİN YERYÜZÜNE İNDİĞİ GECE ! 17 Ağustos 2016, Çarşamba
NEREMLE GÜLSEM BİLEMİYORUM,BEN BU MİLLETİ ÇÖZEMİYORUM ! 8 Ağustos 2016, Pazartesi
DEVLETİN EN İNCE KILCAL DAMARLARINDA... 29 Temmuz 2016, Cuma
CEMİL CÜMLEYE GEÇMİŞ OLSUN,VATANIM ESENLİKLE DOLSUN ! 16 Temmuz 2016, Cumartesi
SURİYE'LİYE VATANDAŞLIK VERİLMESİN,ŞEHİTLERİN RUHUNA AZAP EDİLMESİN ! 9 Temmuz 2016, Cumartesi
3 AY ARADIM,EMANETİ EHLİNE TESLİM EDEMEDİM ! 25 Haziran 2016, Cumartesi
ÇOK DÜRÜST VE ÇALIŞKAN OLMAK YETMİYOR,HEYECAN DA VERMEK GEREKİYOR ! 14 Haziran 2016, Salı
ULUSAL GÜVENLİĞE TEHDİT OLMUYOR,ÜSTÜNE BİRDE EURO 2016 OYNANIYOR ! 12 Haziran 2016, Pazar
HOLOCAUST-HOLOCAUST,EY ALMAN BANA KULAK AS ! 2 Haziran 2016, Perşembe
BU YOL DERHAL ADAM EDİLSİN,BAŞKA METE'LER-KAHRAMAN'LAR ÖLMESİN ! 31 Mayıs 2016, Salı
ÇAKAR-ÇAKMAZ,ÇAKAN ÇAKAL ! 18 Mayıs 2016, Çarşamba
BU,BU,NEDİR BU DİYE SORALIM,CEVAP VERİLİR UMALIM ! 16 Mayıs 2016, Pazartesi
150 BİN KİŞİ TATLISES KONSERİ SEYRETMEYE GELMEDİ ! 10 Mayıs 2016, Salı
BAŞKANLAR LAFLARLA YARIŞTI,SİYASET ÇARŞISI FENA KARIŞTI ! 29 Nisan 2016, Cuma
SENİN YATACAK YERİN VAR MI EY ŞEYTANIN EVLİYASI ! 21 Nisan 2016, Perşembe
ÖRGÜT YOK,LİDER YOK,DELİL YOK...YA NE VAR ? 21 Nisan 2016, Perşembe
FİLLERDEN HARFİYATA KADAR SORUŞTURMA,PAÇALARI FENA TUTUŞTURMA ! 12 Nisan 2016, Salı
MİLLETİN EKİBİ PROJESİNE FULL KONSANTRASYON,FİDAN DİKMEYE,CENAZE'YE SALLAMASYON ! 31 Mart 2016, Perşembe
ARACI GÖRÜNCE BOMBA YÜKLÜ SANDIM,AŞAĞI İNİNCE GERÇEĞİ ANLADIM ! 23 Mart 2016, Çarşamba
İZMİR'DEKİ RESMİ KURUMLAR ALİAĞA'YI KUZEYEGEHABER'DEN TAKİP EDİYOR ! 11 Mart 2016, Cuma
KAPATA-KAPATA BİTİREMEDİN,SEN BU İŞİN SONUNU GETİREMEDİN ! 29 Şubat 2016, Pazartesi
ALİAĞA'NIN CERATTEPE'Sİ BİLİN BAKALIM NERESİ ? 22 Şubat 2016, Pazartesi
KUL HAKKI YİYENLERİN BOĞAZINA DİZİLSİN,YAHU BİRAZCIK TA VİCDANINIZ EZİLSİN ! 14 Şubat 2016, Pazar
İZSU'DAN SONRA İZBAN,GOCA BAŞKAN ALİAĞA'YA DAHA NE ZULÜM YAPSAN ? 8 Şubat 2016, Pazartesi
VEKİLE 10 BİN GAYME,EMEKLİ'YE 5 KURUŞ VERME ! 27 Ocak 2016, Çarşamba
PARTİ'NİN EKİBİ MİLLETİN EKİBİNE BUUZZZ GİBİ SOĞUK BAKIYOR ! 21 Ocak 2016, Perşembe
FAZLA ADALET'TEN GÖZLERİM YAŞARDI,HÖNK-HÖNK AĞLADIM ! 14 Ocak 2016, Perşembe
YANILMIŞSAM ÇIKAR ÖZÜR DİLERİM, PEKİ YA SİZ? 6 Ocak 2016, Çarşamba
YAZMAYAYIM-YAZMAYAYIM DEDİM,YEMİNİMİ YEDİM ! 3 Ocak 2016, Pazar
EFENDİLER, HASTANE'Yİ YAPIN AMA AĞAÇLARA KIYMAYIN ! 28 Aralık 2015, Pazartesi
ÖĞRENCİLER,SİZİN İÇİN ÖNEMLİYSE HAYATINIZ,SİGARAYI DERHAL BIRAKINIZ ! 22 Aralık 2015, Salı
ADI AĞA OLAN BİR ŞEHİRDE YAŞIYORSAN 5 VAKİT KAZIKLANMAYA ALIŞACAKSIN !‏ 16 Aralık 2015, Çarşamba
HERİF İSTİHDAM EDECEĞİ AJANIN YAŞINI SANA MI SORACAKTI DÜDÜK MAKARNASI 10 Aralık 2015, Perşembe
PAMUKKALE-YAMUKKALE ? 2 Aralık 2015, Çarşamba
DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLARIM,HALA ANLAMAYANLARIN ALNINI KARIŞLARIM !. 24 Kasım 2015, Salı
SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN BİLGİLENDİRMENİN YARARLARI ! 20 Kasım 2015, Cuma
GÜCÜ-GÜCÜ YETENE,DÜDÜKLEYEN DÜDÜKLEYENE ! 12 Kasım 2015, Perşembe
SOCAR'DA KİM KİMİ NEREYE SOKACAK,KİM DİĞERİNİN BAŞINI YAKACAK ? 6 Kasım 2015, Cuma
SEÇİME SAAT'LER KALA MEMLEKET SATHİ MAİLİ'NDE VAZİYET . 31 Ekim 2015, Cumartesi
BİR ZAMANLAR ANADOLU’NUN DÖRT BİR BUCAĞINDA... 29 Ekim 2015, Perşembe
SANSÜR VE AKREDİTASYON DÖNEMİNİ İDRAK EDİYORUZ 3 Ekim 2015, Cumartesi
SİYASETÇİNİN GÖREVİ İHBAR, İSPİYON YA DA JURNAL DEĞİL, SORUNLARA ÇARE ÜRETMEKTİR! 22 Eylül 2015, Salı
EVERGLADES BATAKLIKLARI ÇOK YAKINDA BU SİNEMADA!.. 15 Eylül 2015, Salı
MEMLEKETTE YEŞİL ALAN VARDI DA BİZ Mİ YEDİK? 31 Ağustos 2015, Pazartesi
PRENSİN ADI MÜSAİD, PRENS HER TÜRDEN İŞE MÜSAİT!.. 13 Ağustos 2015, Perşembe
ÖNDEN YATINI GÖNDERDİ, YATININ ARDINA KELEPİR ARAZİYİ GİZLEDİ!.. 3 Ağustos 2015, Pazartesi
BİR DAHA BAYRAMDA ARABAYLA MEMLEKETE GİTMEK Mi,TÖVBEE!.. 23 Temmuz 2015, Perşembe
ALİAĞA’DA OKUSFORT YOK DA TEMSİLMİSAL BAYBURT’TA VAR MI SAYIN CEO?.. 13 Temmuz 2015, Pazartesi
YANLIŞ HESAP BAĞDAT’TAN DÖNDÜ; ...BEY CEO BEYİ FENA DÖVDÜ!.. 2 Temmuz 2015, Perşembe
CEO BEY'İN SÖZLERİNE NEREMLE GÜLECEĞİMİ BİLEMEDİM!.. 23 Haziran 2015, Salı