22 Şubat 2019, Cuma

ALİAĞA AK PARTİ DE ADAY-ADAYLARI BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU..

16 Kasım 2018, Cuma 12:18

     


KUZEYEGEHABER-AK Parti Aliağa Belediye Başkan Aday-adayları yerel basınla kahvaltılı tanışma toplantısında bir araya geldi.

 

İlçe Başkanlığınca Özsüt Aliağa Şubesinde düzenlenen kahvaltıya aday-adayları dışında İlçe Başkanı Kazım Sayın ile Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları yönetimleri katıldı. Başkan Sayın yaptığı konuşmada " Belediye Başkan Aday-adaylarımız, basınımızın güzide temsilcileri ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte bir kahvaltı yapalım, hem de sohbet-muhabbet ederiz dedik, bu amaçla toplandık. Aday-adayı arkadaşlarımızın yönetim kurulu üyelerimizle haşır-neşir olmaları, birbirlerini daha iyi tanımaları amacımızdır.

 

Bugün aday-adaylığı sürecimiz devam ediyor, eğer bugün bir yada bir kaç sürpriz aday çıkarsa önümüzdeki hafta bir kahvaltı daha veririz, bunu bir sorun olarak görmüyoruz. Biz yönetim kurulu olarak bütün adaylarımıza aynı mesafedeyiz. Genel Merkezimiz Belediye Başkan Adayı olarak kimi gösterirse yönetim kurulu ve teşkilatımız olarak onun arkasında sonuna kadar mücadele edeceğiz."

 

Sayın konuşması sonunda adayın Kasım sonu yada Aralık başında belli olacağı ifadesinde bulundu. 

 

Başkan Sayın, Kuzey Ege Haber'in "2014'te genel merkez aday-adayları dışında başka birini atadı, sonucu buradaki herkes biliyor. Yine öyle bir şey olursa İlçe Yönetimi ve teşkilat olarak tavrınız ne olur" şeklindeki sorusuna, "Konuşmamda açıkladım, teşkilatımız neye karar verise onu uygularız biz" şekilnde cevap verdi.

 

Sayın'ın konuşmasından sonra Aday-adayları, Gürcan Alkan'dan başlamak üzere kendilerini tanıtıp, seçilmeleri halinde Aliağa ile ilgili yapmak istediklerinden örnekler verdiler. Sohbet toplantısı 8 aday-adayı ile Başkan Sayın'ın objektifere birlikte poz vermeleriyle sona erdi.. 
Son Eklenen Haberler