21 Mart 2019, Perşembe

ŞENGÜL; "İZMİR MİTİNGİ TARİHE GEÇECEK"

15 Mart 2019, Cuma 10:29

     


KUZEYEGEHABER-AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İzmir'de pazartesi günü gerçekleştireceği ortak miting hakkında 'tarihe geçecek' açıklamasını yaptı.

 

Şengül açıklamasının devamında, 'İzmr’de bugüne kadar yapılan en canlı ve en kalabalık mtng olarak tarhe geçecek. Barışın ve hoşgörünün sembolü olan İzmir’den, tüm Türkye’ye birlik ve beraberlik mesajını en güçlü şekilde vereceğiz" dedi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin pazar günü İzmir’de düzenleyeceği ortak miting öncesinde, AK Parti İl Başkanlığı’ndaki hummalı çalışmalarda da son aşamaya gelindi. İki liderin ilk kez halka birlikte sesleneceği tarihi buluşmayla, İzmir’de bugüne kadar yapılan en kalabalık mitingin gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

 

Mitingin yapılacağı Gündoğdu Meydanı’na, daha önce İstanbul Yenikapı’daki miting için hazırlanan sahnenin aynısı kurulacak. Saat 13.30’da başlayacak mitingte, alana gelenlere sadece Türk bayrağı verilecek. Parti flamalarının yer almayacağı mitingte, İzmirlilere 100 bin bayrak dağıtılacak.

 

Gündoğdu Meydanı’na rahatlıkla girilebilmesi için de gerekli planlamalar yapılırken, vatandaşlara 200 bin adet de su verilecek.. 
Son Eklenen Haberler