21 Nisan 2019, Pazar

ŞENGÜL HELALLİK İSTEDİ..

14 Nisan 2019, Pazar 00:29

     


KUZEYEGEHABER-Beklenmedik bir şekilde görevinden istifa eden AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, il binasında basın toplantısı düzenleyerek, istifa kararıyla ilgili açıklamada bulundu.

 

Partililerin yoğun katılım sağladığı toplantıda, bazı vatandaşların ağlaması dikkat çekerken, kimseye kırgın ya da kızgın olmadığını ifade eden Şengül, "Eleştiri yapanlar var onlara da bir şey demiyorum. Başarılı mı başarısız mıyız onu kamuoyuna bırakıyorum. Başarı varsa herkesin olsun. Başarısızlık varsa benimdir. Zor bir süreçte böyle bir görev yaptım. Hakkınızı helal edin. İzmir'i güzel günler bekliyor" dedi.

 

"Teşkilat olarak hemen 2024'ün hesabını yaparak nasıl başarılı oluruz ona bakmalıyız" diyen Aydın Şengül, "Diğer partilere de başarılar diliyorum. İzmir'de güzel, dostluk içinde bir seçim süreci yaşadık. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tunç Soyer'i tebrik ediyorum. Yeni seçilen 30 ilçe belediye başkanını da tebrik ediyorum. 

 

Yarın Genel Merkez'den gelecekler. Bazı isimler geçiyor. İlçe başkanlarımızla il yönetimimiz ile görüşmeler yapılarak önümüzdeki hafta içinde büyük oranda yeni başkanımız belli olur. Sayın Cumhurbaşkanımız İzmir'den çok da umutsuz değil. İstifamı verdikten sonra kendisiyle görüştüm. Başlangıcı ben yapıyorum bu revizyonun devamı gelecek. Allah bizi nefsimizden ve egomuzdan korusun" diye konuştu.. 
Son Eklenen Haberler