21 Mart 2019, Perşembe

"HER MAHALLEYE BİR BELEDİYE KURACAĞIZ"

12 Mart 2019, Salı 22:37

     


KUZEYEGEHABER-CHP’nin genç Çiğli Belediye Başkan Adayı Utku Gümrükçü mahalle buluşmalarıyla vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Gittiği her yerde halkın yoğun ilgisi ile karşılanan Utku Gümrükçü projelerini vatandaşlarla paylaşarak destek istiyor.

 

"HER MAHALLEYE BİR BELEDİYE KURACAĞIZ"

Çiğli için yeni bir dönemin başlayacağını söyleyen Gümrükçü: “Bizim işimiz belediyeyi herkese açmak, herkesle kucaklaşmak. Çiğli’de yeni bir yönetim sistemini hayata geçireceğiz. Her mahalle muhtarının yanına bir belediye personeli yerleştireceğiz. Belediye ile ilgili tüm sorunlar, çözüm önerileri hepsini bu arkadaşımıza iletebileceksiniz.

 

Senin sorununu birebir dinleyip ilgili birime iletecek ve takip edecek. Sorunların yüzde 60-70’ini mahallede çözebilirsek zaten belediyenin mevcut yükü azalacak ve enerjimizi daha köklü sorunların çözümüne ayıracağız. Biz köklü bir sistem değişikliği yapacağız. Biraz maliyetli ve teknolojik altyapı gerektiren bir projemizde bu muhtarlıklara birer cihaz koyacağız ve belediye ile ilgili tüm ödemeleri buradan yapabileceksiniz.

 

Biz her mahalleye bir belediye kuracağız. Sorunun çoğu başkana gidiyorsa alt kadrolarda sorun var demektir. Sorunu kaynağında çözeceğiz” dedi.. 
Son Eklenen Haberler