23 Mart 2019, Cumartesi

"İZMİR ADAYLARI, İLK PARTİ MECLİSİNDE GÖRÜŞÜLECEK"

7 Ocak 2019, Pazartesi 17:12

     


KUZEYEGEHABER-CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, yaptığı açıklamada, yerel seçimler öncesi şu ana kadar toplam 630 belediye başkan adayını açıkladıklarını belirtti.

 

İstanbul'un ilçeleri ve İzmir'de aday belirleme çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Torun, "Önümüzde yapılacak ilk parti meclisi toplantısında da kalan belediye başkan adaylarımızı da açıklamış olacağız. Ayrıca bunun yanında seçimle ilgili propaganda çalışmalarımız da yoğun bir şekilde devam ediyor. 

 

Seçim bildirgemizi hazırladık. Onu da yakında kamuoyu ile paylaşacağız. Saha bilgilerini sürekli topluyoruz ve elde ettiğimiz bu bilgileri de detaylı bir şekilde inceliyoruz. Kısacası belli bir plan dahilinde 31 Mart'a hazırlanıyoruz ve inanıyoruz ki seçimde bir çok belediye de başarılı olacağız" dedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı konuşmada, "'CHP, ideolojisiyle taban tabana zıt adayları milletimizin karşısına çıkarmaya başladı'' dediğini hatırlatan Torun, bu sözlere tepki göstererek şunları söyledi:"Mansur Yavaş bizim geçen dönemde adayımızdı ve Mansur Yavaş'ın seçimi nasıl kaybettiğini bütün Türkiye gibi Ankaralılar da biliyor.

 

Biz bu yerel seçimde maskeyi takanların maskesini düşüreceğiz. Türk milletini kandıranları aldatanları ve algıyla bu ülkeyi yönetenleri halkımıza izah edeceğiz.." 
Son Eklenen Haberler