19 Mayıs 2019, Pazar

BÖKE'DEN ALİAĞA İLÇE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ..

5 Aralık 2018, Çarşamba 12:22

     


KUZEYEGEHABER-CHP İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke beraberindeKİ CHP İzmir İl Başkan Yardımcıları, Özlem Kart, Adnan Alabay ve Cüneyt Oğuz'la birlikte Partisinin Aliağa İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkan Aday-adaylarından Özcan Durmaz'da hazır bulundu.

 

Misafir heyet İlçe Başkanı Gülsen Ustaoğlu Cirit'in Kadınlar Günü'nü kutlayıp Cirit'e yeni atandığı görevde başarılar diledi. Böke, 30 Mart seçimlerinde saha çalışmalarında kullanılmak üzere kendisinin yaptığı bir ekonomik çalışmaya ait sonuçları Cirit'e teslim etti.

 

"BİZE BURADA YAŞAYAN ADAYLAR LAZIM, ŞUNUN YADA BUNUN EMPOZE ETTİĞİ ADAYLAR DEĞİL"

Cirit ise misafirlerine; "Bize şunun yada bunun empoze ettiği adaylar değil, burada yaşayan ve halkta, Aliağa seçmeninde karşılığı olan aday-adayları gerekiyor. Benim teşkilatım, partilim yapacağı alan çalışmasında adayı tanıtırken zorlanmayacak, çünkü zaten uzun yıllar burada yaşadığı için herkesin tanıdıği kişiler olacak onlar, yani böyle olması gerekiyor, başka türlü mümkün değil ifadesini kullandı.

 

Konuk Heyet ve Partililer ilçe binasının öününde toplu halde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra CHP Heyeti, İlçe Başkanı Cirit ve Yönetim Kurulu Üyeleri İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi, Aliağa Ticaret Odası (ALTO) ve Petrol-İş Aliağa Şubesini ziyaret etmek üzere parti binasından ayrıldı..

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar, takım elbise ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 21 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar 
Son Eklenen Haberler