20 Nisan 2019, Cumartesi

KÜÇÜKAKYÜZ ADAY-ADAYLIĞI BAŞVURUSUNDA BULUNDU..

5 Kasım 2018, Pazartesi 21:06

     


KUZEYEGEHABER-Aliağa Belediyesinde, Sosyal Hizmetler Uzmanı olarak görev yapan Zeki Küçükakyüz CHP'den belediye başkan aday-adayı başvurusunda bulundu. 

 

Başvurusuyla ilgili olarak basına açıklama yapan Küçükakyüz, YSK'nın resmi seçim takvimini açıklamasından  sonra memur olarak başvuruda bulunan ilk kişi olduğuna dikkat çekti. Küçükakyüz başvurusuyla ilgili basın açıklamasını 9 Kasım Cuma günü yapacağını sözlerine ekledi. Zeki Küçükakyüz'ün başvuru dosyasını CHP Aliağa İlçe Sekreteri İlhan Aktaşa kızı teslim etti. Küçükakyüz'ün adaylık başvurusu esnasında ailesi ve kendisi de aday-adayı olan Erol Güngör'de partide bulundu.

 

İşte kendi ağzından Zeki Küçükakyüz ;

1973 yılında Trabzon ilinin Of ilçesinde doğdum. İlköğrenimimi Of’ta, Orta ve Lise öğrenimimi İzmir’in Aliağa ilçesinde tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi'nden “Sosyal Hizmet Uzmanı”unvanı ile 1996 yılında mezun oldum. Aliağa ilçesinde bir dönem özel kreş ve özel eğitim rehabilitasyon merkezi kurucu ve sorumlu müdürlük görevlerini yürüttükten sonra askerlik hizmetimi Ankara-GATA'da Asteğmen olarak tamamladım.

 

"1999 yılında açılan devlet memurluğu sınavını kazanarak 2001 yılında ilk görev yerim Kocaeli’nde kamuda hizmete başladım; aynı yıl içerisinde eş durum tayini ile İzmir ili SHÇEK bünyesine atandım. Hali hazırda İzmir Aliağa belediyesinde görev yapmakta olup evli ve iki çocuk babasıyım.."

  
Son Eklenen Haberler