19 Mayıs 2019, Pazar

NETFLİX, İLK TÜRK DİZİSİNİN 2. SEZONUNU DA ONAYLADI..

5 Aralık 2018, Çarşamba 01:05

     


KUZEYEGEHABER-Dünyanın en popüler çevrimiçi akış servisi olan Netflix’in Türkiye’deki ilk orijinal yapımı olacak Hakan: Muhafız, 14 Aralık’ta yayına girecek. Dizinin 8 bölüm sürecek ilk sezonu henüz yayınlanmamış olmasına karşın dizinin bugün gerçekleşen gala ve basın gösteriminde ikinci sezonu resmi olarak onaylandı.

 

Başrolünde Hakan karakteri ile Çağatay Ulusoy’un yer aldığı dizide Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, ve Burçin Terzioğlu gibi pek çok ünlü isim yer alıyor. Ayrıca basın gösteriminde yer alan bir kişinin paylaştığı tweetlere göre Boran Kuzum ve Engin Öztürk’te ikinci sezonda oyuncu kadrosunda yer alacak.

 

Ayrıca etkinlikte yer alan Netflix Uluslararası Orijinal Yapımlardan sorumlu Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl, Beren Saat’in başrolünde olacağı Netflix’in Türkiye’deki ikinci orijinal yapımı hakkında da detayları paylaştı.

 

Buna göre dizi, fantastik kurgu türünde olacak ve Beren Saat, süper kahraman olarak karşımıza çıkacak. Dizinin adı ya da dizide yer alacak diğer oyuncular ise henüz açıklanmadı..

Netflix, Hakan: Muhafız'ın İkinci Sezonunu Onayladı ile ilgili görsel sonucu

 

 

Alıntı-Webtekno 
Son Eklenen Haberler