19 Nisan 2019, Cuma

ALİAĞALI ÇOCUKLAR PANDOMİM VE MARMELAT KUKLA İLE EĞLENDİ..

3 Şubat 2019, Pazar 00:34

     


Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’nda kurulan 800 metre kare kapalı Aliağa’nın ilk geçici gösteri merkezinde gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında sahnelenen ““Mimdo’s Call” isimli Pandomim gösterisi çocuklara keyifli dakikalar yaşattı.

 

ÇOCUKLAR MARMELAT’A AKIN ETTİ..

Pandomim gösterisinin ardından çocukların çok sevdiği Marmelat Kukla sahne aldı. Marmelat Kukla, çocukların eğlencesini ikiye katladı. Marmelat Kuklayı yakından izlemek isteyen çocuklar aileleriyle birlikte Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’na akın ederek gösteri merkezinin önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Çocukların izlemekten büyük keyif aldığı Marmelat, son gösterisini yarın 15.30’da gerçekleştirecek.

 

ÇOCUKLAR İÇİN ÇİZGİ SİNEMA

Gün boyu süren eğlenceli etkinlikler “Sevimli Emojiler” isimli çizgi sinema filmini gösterimi ile son buldu. Etkinlikler boyunca çocuklara pamuk helva, kek ve süt ikramları yapılarak balon dağıtıldı. Anne ve babalara ise çay ve su ikramlarında bulunuldu.

 

“ALİAĞA’DA TATİL VAR” 3 ŞUBAT PAZAR PROGRAMI

“Aliağa’da Tatil Var” etkinlikleri ile final yapacak. Saat 13.30 / 14.30’da “Prensesin Rüyası” isimli müzikli danslı çocuk tiyatrosu, 15.30’da Marmelat Kukla Gösterisi, 18.30’da ise “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı” isimli çizgi sinema gösterime sunulacak.. 
Son Eklenen Haberler