21 Mart 2019, Perşembe

MALTEPE MEYDANI DEV MİTİNGE HAZIRLANIYOR, ÖZÜPAK HAZIRLIKLARA NEZARET EDİYOR..

15 Mart 2019, Cuma 21:12

     


KUZEYEGEHABER-Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin (EYTSYDD) 17 mart pazar günü İstanbul Maltepe'de yapacağı dev mitingin hazırlıkları aralıksız devam ediyor.

 

Dernek Başkanı Gönül Boran Özüpak Maltepe Meydanında yapılan çalışmalara nezaret ediyor. Bugün alana kurulacak 100 metrekarelik platformun malzemeleri tırlarla getirildi, Pettibone denilen vinçlerle çelik ve benzeri malzemelerin montaj işlemi başladı. 

 

Dev miting için için Türkiye'nin dört bir yanında bulunan EYTSYDD'leri alarma geçti. 8-10 bin civarındaki otobüsle Maltepe'ye gelecek olan yaklaşık 500 bin EYT'liye İstanbul'dan katılacak olan 500 bin kişiyle 1 milyonluk dev bir miting yapılması planlanıyor.

 

Maltepe Belediyesi meydanın çeşitli yerlerine yerleştireceği kamyonlarla mitinge katılanların su ihtiyacını karşılayacak, bununla birlikte miting hazırlıkları için teknik ve eleman bağlamında da bulunuyor.

 

Türkiye'de dikkatler 17 Mart günü yapılacak EYT mitingine yönelmiş durumda. EYT'liler ise 31 Mart seçimleri öncesinde yapılacak olan bu son mitingle AKP Hükümetinin kendileriyle ilgili yapılacak çalışmalara start vermesini bekliyor.. 
Son Eklenen Haberler